Premijos.Lt

Visos premijos viename puslapyje!

„Paskolų klubas“ 10€ premija ir 10€ premijos už draugus

Paskolų klubas
Paskolų klubas“ yra didžiausia, bei ko gero populiariausia tarpusavio skolinimo platforma Lietuvoje. Šiuo metu „Paskolų klube“ vyksta rekomendacijos programa „Pakviesk draugą“. Kiekvienas investuotojas turi galimybę pakviesti savo draugus investuoti į paskolas, kurios yra išduodamos tikriems žmonėms. Jeigu pakviestas draugas per 90 dienų nuo registracijos dienos suinvestavo bent 150€, gauna 10€. Kai pakviestas draugas atsidaro „Paskolų klubo“ elektroninių pinigų sąskaitą, jam pervedami 10€, kurie skirti investuotiPaskolų klubo“ tarpusavio skolinimo platformoje.

Kaip prisijungti prie programos?

Prisijunkite prie savo „Paskolų klubo“ paskyros ir prie nustatymų ieškokite skilties „REKOMENDACIJOS“.

Ten Jūs rasite savo kodą ir nuorodą, kuriais galėsite pasidalinti su savo draugais.

Jeigu Jūsų draugas pasinaudos Jūsų nuoroda, jam automatiškai priskirs Jūsų kodą arba jis galės jį suvesti registracijos metu laukelyje „Rekomendacijos/Dovanų kodas“.

Su Jūsų kodu draugai iš karto gaus 10€, kurie bus skirti investicijoms, o kai tik jie investuos 150€ per pirmas 90 d., į Jūsų sąskaitą „Paskolų klubas“ perves 10€.

Partnerystės programos sąlygos

  • Apdovanojimas už pakviestą draugą suteikiamas tik tuo atveju, jeigu pakviestas draugas „Paskolų klubo“ tarpusavio skolinimo platformoje per 90 dienų nuo registracijos dienos suinvestavo bent 150€.
  • Rekomendacijos programos apdovanojimas už pakviestą draugą yra 10 €.
  • Apdovanojimas už pakviestą draugą suteikiamas kitą dieną po to, kai pakviesto draugo investicinio portfelio dydis pasiekė bent 150 €.
  • Pakviestam draugui iš karto po to, kai „Paskolų klube“ atsidaro elektroninių pinigų sąskaitą, į jo elektroninių pinigų sąskaitą pervedami 10 €, kurie yra skirti investuotiPaskolų klubo“ tarpusavio skolinimo platformoje.
  • Dalyvauti Rekomendacijos programoje ir kviesti draugus investuotiPaskolų klube“ gali tik „Paskolų klubo“ investuotojo paskyrą turintys asmenys.
  • Investuotojas gali kviesti neribotą skaičių draugų.
  • Rekomendacijos programos gautų pajamų apmokestinimas yra vartotojo atsakomybė.
  • Paskolų klubas“ pasilieka teisę keisti Rekomendacijos programos sąlygas ar bet kuriuo metu nutraukti Rekomendacijos programą. Organizatorius įsipareigoja iš anksto pateikti tokią informaciją savo tinklapyje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.